Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-07-16 odsłon: 808        
TRENOWAŁY Z KADETKAMI
fot. FENIKS PESTA Stargard
Utalentowane młode zapaśniczki z klubu FENIKS PESTA Stargard wzięły udział w zgrupowaniu kadry Polski kadetek. To wyróżnienie – Nikola Piechocka i Paulina Kucharczyk należą jeszcze do grona młodziczek. Pod okiem doświadczonych trenerów doskonaliły swoje umiejętności w towarzystwie starszych koleżanek.
Zgrupowanie odbyło się w Białogardzie. Uczestniczyły w nim najlepsze kadetki z całego kraju. Wśród nich znalazły się zawodniczki ze stargardzkiego klubu. Nikola i Paulina startują jeszcze w kategorii młodziczek. Treningi ze starszymi zapaśniczkami to dla nich szansa na rozwinięcie umiejętności. Zgrupowanie poprowadzili szkoleniowcy kadry Polski: Dariusz Grzywiński, Sławomir Rogoziński i Dariusz Kucharski.

Jak podkreśla Mariusz Kucharski, trener FENIKS PESTY Stargard, aby osiągnąć wysoki poziom sportowy, trzeba zarówno rywalizować na zawodach międzynarodowych, jak i szkolić się z najlepszymi. Nasze zawodniczki intensywnie przygotowują się do nowego sezonu. Na zgrupowanie do Białogardu przyjechały prosto z klubowego obozu w Gąskach. Przed nimi kolejne wyzwanie – już za kilka dni zapaśniczki udadzą się do Zakopanego, gdzie odbędzie się zgrupowanie kadry wojewódzkiej.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia