Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-12-16 odsłon: 970        
W amfiteatrze praca wre
Mimo zimy ważna i oczekiwana przez stargardzian inwestycja idzie pełną parą. Z amfiteatru zniknęły już ławki na widowni razem z trybuną. Na ukończeniu jest też rozbiórka sceny. Po kompleksowym remoncie stargardzianie zyskają nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny obiekt. Na razie trwają rozbiórki, a już w styczniu mają się zacząć prace budowlane.
Roboty idą zgodnie z planem. Zdemontowano już całą widownię. Materiały z rozbiórki zostaną odpowiednio przygotowane i posłużą jako podbudowa nowego amfiteatru. Po zakończeniu modernizacji będzie się tam bawić blisko 4000 osób. Za kilka tygodni, przy sprzyjającej pogodzie, rozpoczną się pierwsze prace przy budowie zupełnie nowych miejsc dla widzów.

Po drugiej stronie widowni znajdzie się nowoczesna scena w kształcie sześciokąta o powierzchni ponad 540 m2. Pod nią będą garderoby dla artystów. Do amfiteatru poprowadzi 8 wejść, a z obiektu bez problemu skorzystają osoby z niepełnosprawnościami. Na samej górze pojawią się dodatkowe ławki. Będzie odpowiednie oświetlenie, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Inwestycja o wartości około 22 000 000 zł powinna zakończyć się w 2024 r.

źródło: Urząd Miasta StargardKomentarze do artykułu

@czesuaff
2023-04-18 01:53:29
jessssu.. ten portal jeszcze istnieje, czy też sam w sobie jest botem?
Oceń post: +2 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia