Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-06-21 odsłon: 542        
Wybieramy komfortowy dom parterowy z płaskim dachem


Choć proste i niskie bryły z płaskim dachem kojarzą się ze skromną architekturą, to paradoksalnie właśnie one często przykuwają uwagę przechodniów. To projekty, które imponują regularnością formy. Harmonizują z każdym otoczeniem i adaptują się do niego idealnie, będąc tym samym jego ozdobą bez względu na to, czy jest to centrum miasta, mała miejscowość, czy przedmieścia. Pracownia ARCHON+ proponuje w tej kategorii szeroki wybór projektów. Spójrzmy na kilka wybranych propozycji.

Ozdoba każdego pejzażu, czyli "Dom w plumeriach 6 (E)"Atutem domów parterowych jest łatwość wkomponowania brył niemal w każde otoczenie. best replica watches Szczególnie docenimy ten walor wówczas, gdy nasz dom budować będziemy na działce, która dopiero stanie się ogrodem. Parterowy dom, łagodnie wznoszący się ponad grunt, będzie cierpliwie czekał na rozrost zieleni, a jasne tynki jego elewacji doskonale sprawdzą się jako tło dla niskich nasadzeń, o czym można się przekonać, oglądając wizualizacje do projektu "Dom w plumeriach 6 (E)". To niewielki dom jednorodzinny, który spełnia oczekiwania współczesnych Inwestorów, uwzględniono w nim także projekt wentylacji mechanicznej. Układ pomieszczeń strefy dziennej i nocnej jest dobrze dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. I tak oto sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą, a bliźniacze pokoje dzieci mają wbudowane szafy ścienne i miejsce na wygodne biurka przy oknie. Z każdej sypialni można bezpośrednio wyjść do ogrodu. Strefa dzienna natomiast stanowi przestrzeń otwartą i pełną światła za sprawą dużych przeszkleń. Jednym z nich jest narożne okno w kuchni, które pozwala znacznie ją rozjaśnić i ułatwia pracę. W sezonie letnim granicę pomiędzy domem a ogrodem możemy łatwo zatrzeć, w salonie przewidziano nowoczesne przeszklenie z przesuwnym systemem otwierania, który zwiększa także możliwości aranżacyjne wnętrza.

Filmowa uroda "Domu w matukanach (G2)"Nad wyraz efektownie prezentuje się w kolekcji projektów parterowych ARCHON+ "Dom w matukanach (G2)". Jest na tyle stylowy, że robi wrażenie scenerii filmowej. Nowoczesna, niska bryła zyskała funkcjonalny podcień wejściowy, a z jasnym tynkiem pięknie kontrastuje ciemna okładzina oraz stolarka w kolorze grafitowym.Czujemy tu powiew wyjątkowej elegancji. Program użytkowy domu jest nastawiony na komfort wszystkich mieszkańców, czego wyrazem jest rozmieszczenie sypialni w taki sposób, aby zarówno rodzice, jak i dzieci mieli z nich bezpośredni dostęp do tarasów. Ogromnym atutem projektu jest ciągnąca się wzdłuż elewacji główna strefa tarasowa, swobodnie dostępna z części dziennej domu oraz pokoju rodziców. Zadaszenie sprawia, że można tutaj korzystać z relaksu na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Zaproponowana kolorystyka materiałów elewacyjnych stanowi gustowne tło dla licznych przeszkleń.

"Dom w nawłociach 5 (G2)" z efektowną pergola tarasową


W pełni nowoczesna, starannie zaprojektowana i nienachalnie elegancka bryła przyciąga spojrzenia. Płaski dach, narożny taras, panoramiczne przeszklenia, rozległy taras i swobodna przestrzeń strefy dziennej to tylko niektóre słowa, określające ten pełen designu i komfortu dom parterowy. Łączy w sobie to, co nowoczesne projekty domów zawierać powinny. To interesująca propozycja dla osób ceniących urodę prostej formy i poszukujących przestronnych, jednokondygnacyjnych wnętrz. Strefa dzienna w imponujący sposób została otwarta na widok ogrodu, a dostępny z niej oraz z apartamentu rodziców narożny taras przesłania wspaniała pergola. Powstała w ten sposób niezwykle atrakcyjna i klimatyczna zewnętrza przestrzeń wypoczynkowa. W klarownie zdefiniowanej części domu zaprojektowano komfortową strefę dzieci, która obejmuje dwie sypialnie oraz łazienkę. Domownicy dysponują także pomieszczeniami gospodarczymi takimi jak pralnia i spiżarnia. Ich obecność wydatnie przyczyni się do tego, że w domu łatwo będzie utrzymać porządek. Wrażenie ładu, spokoju i ciepłej atmosfery jest tym, co zapamiętamy z odwiedzin w tak zaprojektowanym wnętrzu. Warto je mieć także dla siebie.
źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia