Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2023-01-25 odsłon: 663        
Wysyłka paczki kurierem InPost – jak się do tego zabrać?
Wysyłka paczki kurierem InPost – jak się do tego zabrać?Zamawianie kuriera do domu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Zamiast samodzielnie wysyłać paczkę w punkcie nadań, można wygodnie przekazać ją do rąk przedstawiciela firmy transportowej. Jak przygotować wysyłkę i zamówić kuriera pod wybrany adres?

Jak przygotować paczkę do wysyłki?Zanim kurier przyjedzie po odbiór paczki, nadawca musi odpowiednio przygotować pakunek do transportu. Jak zapakować paczkę? Można to zrobić bardzo łatwo i szybko, ale należy przy tym pamiętać o zachowaniu pewnych standardów.Wysyłane artykuły muszą znajdować się w pudełku o odpowiednich wymiarach. Przede wszystkim powinno być ono odpowiednio duże i wytrzymałe. Grubość kartonu należy dobrać pod kątem masy wysyłanych towarów.Warto pamiętać, że podczas pakowania produktów do kartonu należy włożyć wypełniacze. Elementy takie jak folia bąbelkowa, styropianowe wypełniacze, worki powietrzne czy nawet zmięty papier zadbają o to, aby transportowane przedmioty nie przesuwały się wewnątrz kartonu. Wypełniacze z powodzeniem zabezpieczą również zawartość paczki przed czynnikami zewnętrznymi.Odpowiednio przygotowaną paczkę można zamknąć i zakleić. Do oklejenia kartonu warto użyć wytrzymałej taśmy o szerokości 48 mm albo folii stretch. Zabezpieczony karton jest gotowy do nadania. Pozostaje więc tylko zamówić kuriera, który odbierze paczkę spod wskazanego adresu.Jak zamówić kuriera InPost do domu?Wysyłanie paczek wcale nie musi być czasochłonne, a cały proces nadania można przeprowadzić z własnego salonu. Jak szybko i sprawnie zamówić kuriera do domu? Aby nadać paczkę, wystarczy zarejestrować lub zalogować się do Managera Paczek InPost.Na indywidualnym koncie należy zadeklarować paczki do wysyłki za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu zamówienia na wysyłkę Manager Paczek InPost od razu wygeneruje etykietę przewozową. Trzeba ją wydrukować i nakleić na przygotowany wcześniej karton.Dzięki etykiecie kurier pozna wszelkie szczegóły dotyczące paczki. Będzie wiedział, gdzie ją dostarczyć (pod wskazany adres czy do wybranego automatu Paczkomat®) oraz z kim kontaktować się w sprawie jej odbioru.Podczas zamawiania kuriera przy pomocy Managera Paczek InPost można też od razu zapłacić za usługę odbioru i transportu przesyłki. Po finalizacji zamówienia pozostaje już tylko czekać na kuriera z przygotowanym do wysyłki pakunkiem.Dlaczego warto zamówić kuriera do domu?Zamawianie kuriera to rozwiązanie, dzięki któremu można bezproblemowo nadać paczki. Warto pamiętać, że ten sposób wysyłki pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wszystko dlatego, że nie trzeba samodzielnie zanieść paczki do punktu nadania. W końcu to kurier przyjeżdża pod wskazany adres. Paczkę można więc wysłać nawet podczas pracy w trybie home office.Opcja zamówienia kuriera do domu to również wygodne rozwiązanie, które umożliwia łatwą wysyłkę paczek o niestandardowych gabarytach. Nadanie ciężkiej lub bardzo dużej przesyłki jest o wiele łatwiejsze w przypadku odbioru jej prosto z mieszkania.
źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia