Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2022-01-03 odsłon: 537        
Złapiesz wi-fi w plenerze
Relaks w parku, zabawa przy fontannie, koncert w Parku Chrobrego – już wkrótce z dostępem do szybkiego, bezpłatnego internetu. Wiosną 2022 r. w kilku miejscach w Stargardzie pojawi się miejskie wi-fi. Ułatwienie będzie dostępne dla wszystkich, bez ograniczeń.


Większość z nas na co dzień korzysta z internetu na różnych urządzeniach. Łączymy się z siecią m.in. na smartfonach, tabletach i laptopach. Już za kilka miesięcy w Stargardzie bezpłatne wi-fi będzie dostępne także w plenerze. Odpoczywając w parku albo przechodząc przez Rynek Staromiejski dostaniemy dostęp do internetu, dzięki czemu zaoszczędzimy dane z naszych pakietów. Bezproblemowe połączenie z siecią przyda się także turystom.

Darmowe miejskie wi-fi będzie w okolicy Teatru Letniego w Parku Chrobrego, przy różance i placu zabaw w Parku Jagiellońskim, na Rynku Staromiejskim, na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury oraz przy fontannie na os. Zachód, a także w Ratuszu i w Urzędzie Miejskim. To miejsca wypoczynku, rozrywki i załatwiania spraw, licznie odwiedzane przez stargardzian w każdym wieku. Na ten cel zdobyliśmy 15 000 euro z funduszy unijnych. Całość powinna być gotowa pod koniec marca.

źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia