Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-10-12 odsłon: 546        
Zrób zdjęcie do kalendarza
fot. UM Stargard
Ruszył konkurs „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – 730 lat KOLEGIATY Pomnika Historii”. Swoje fotografie tego unikatowego zabytku można przesyłać do 29.10. (piątek). Najlepsze zdjęcia znajdą się w kalendarzu miejskim na 2022 rok, a ich autorzy dostaną nagrody finansowe.
welder-replica-uk.lightimepr.org

To już dziesiąta edycja konkursu, którego efektem jest kalendarz pokazujący i promujący Stargard. Tym razem tematem przewodnim będzie kolegiata, która w przyszłym roku obchodzi jubileusz 730 lat. Zabytek ma miano Pomnika Historii i jest jednym z najwspanialszych na Pomorzu Zachodnim, a nawet w Polsce. Budowla stała się też miejscem wartościowych wydarzeń kulturalnych, a po trwającym remoncie z pewnością będzie jeszcze chętniej odwiedzana przez turystów.

Ten niezwykły obiekt ma w sobie wiele architektonicznego piękna, które można uchwycić okiem swojego aparatu – zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Później wystarczy już tylko zgłosić zrobione fotografie do konkursu (preferowane są te w poziomie). Mogą to być też starsze, a nawet historyczne zdjęcia. Szukamy wyjątkowych ujęć autorstwa fotografów amatorów, którzy mieszkają w Stargardzie. Zgłoszenie obejmuje maksymalnie 3 zdjęcia dostarczone w formie odbitki fotograficznej, w formacie min. A4 oraz na nośniku – zapisane w formacie tiff i jpg. Koniecznie trzeba dołączyć formularz zgłoszenia. Szczegóły techniczne znajdują się w regulaminie. Na autorów najlepszych ujęć czekają nagrody finansowe.

Zgłoszenia do konkursu należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – 730 lat KOLEGIATY Pomnika Historii” do 29.10. (piątek) w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim, ul. Czarnieckiego 17. Liczy się data wpływu do UM. Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Można go też dostać w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. S. Czarnieckiego 17. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 12.11. (piątek).


źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia