Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Wiadomości

2015-04-29 odsłon: 526
Ekonomik czwartą sztafetą w Polsce
W Łodzi 26 kwietnia reprezentacje trzech stargardzkich szkół reprezentowało nasze miasto i województwo w zawodach międzynarodowych i Finale Ogólnopolskim w biegach sztafetowych dziewcząt i chłopców – VENA INTERNASIONAL CROSS FESTIVAL 2015.
W imprezie wzięło udział ponad 1000 biegaczy z Polski oraz z Czech, Węgier, Słowacji i Rosji. Zawody rozegrane zostały wzdłuż ulicy Piotrowskiej na dystansie 8x800 m. Największy sukces odnieśli podopieczni Mariusza Stencel z Zespołu Szkół nr 2, którzy wywalczyli czwarte miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Bardzo dobry występ zanotowały także dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego zdobywając siódme miejsce spośród polskich i zagranicznych szkół. Natomiast żeńska drużyna Gimnazjum nr 3 ukończyła zawody na szesnastej pozycji.

źródło: Jacek Podgórski ZS nr 2