-> Praca -> dam pracę
2016.08.25 09:41:33
Praca w Niemczech dla Cieśli
odsłon: 5 / wejść: 5
Praca dla Cieśli w Niemczech. Umowa o pracę. Wynagrodzenie 1700-1800 euro na rękę/miesięcznie. Bez znajomości języka niemieckiego. Zagwarantowane zakwaterowanie i przejazdy przez Pracodawce.
Zadania:
praca ciesielskie na zakładzie prefabrykacji

Wymagania:
rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku
minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej
znajomość rysunku technicznego
dyspozycyjność

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
wynagrodzenie 1700-1800 euro netto
praca jednozmianowa
długoterminową współpracę
zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy - bezpłatny i zorganizowany przez Pracodawcę
nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122
joanna@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471