Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-08-26 odsłon: 262        
Jesienią zaparkujemy na Tysiącleciu
fot. www.stargard.pl
Najpóźniej do końca października potrwa budowa miejsc parkingowych na osiedlu Tysiąclecia. W sumie za budynkiem SDH będzie mogło zaparkować osiemnaście aut.
- W tym tygodniu przekazaliśmy plac budowy w związku z rozpoczynającą się inwestycją budowy miejsc postojowych w pasie drogowym osiedla Tysiąclecia – mówi Honorata Siry-Jabłońska z Wydziału Inżynierii UM w Stargardzie. - Wykonawcą robót jest lokalna firma ZPB „TECH-BUD”. Koszt zadania to 113 379,80 zł. Wykonawca planuje rozpocząć roboty na początku września, a zakończyć najpóźniej do 31 października – dodaje.
Miejsca postojowe zlokalizowane będą na wysokości budynków numer 2 i 3. Powstanie 16 miejsc ogólnodostępnych z kostki betonowej ażurowej i 2 miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych z kostki betonowej.

Zakres prac obejmuje ponadto m.in. wycinkę krzewów i zastąpienie ich trzema grabami kolumnowymi, rozbiórkę elementów utwardzeń, wykonanie robót ziemnych, wymianę studni telekomunikacyjnej, wykonanie podbudowy i nawierzchni z kostki betonowej dla ciągów pieszych, odtworzenie trawników oraz wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie z projektem zmiany stałej organizacji ruchu.

Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Plan sytuacyjny


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia