Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-05-17 odsłon: 262        
Spotkanie autorskie z Arturem Baniewiczem
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
Z okazji trwającego tygodnia bibliotek pod hasłem (do)wolność czytania dnia 16.05.2018 w filii nr 2 Książnicy Stargardzkiej na os. Lotnisko odbyło się spotkanie autorskie z Arturem Baniewiczem.
Artur Baniewicz jest stargardzianinem – absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Stargardzie (1982 r.) oraz Politechniki Szczecińskiej, gdzie uzyskał dyplom inżyniera budownictwa lądowego.
Jest autorem wydanego przez Wydawnictwo Supernowa cyklu o czarokrążcy Debrenie z Dumayki: „Smoczy pazur” (2003), „Pogrzeb czarownicy” (2003), ,,Gdzie księżniczek brak cnotliwych” (2004). Spod jego pióra wyszły również powieści sensacyjne min. „Drzymalski przeciw rzeczypospolitej” i „Góra trzech szkieletów” a także „Afrykanka” czy najnowsza „Pięć dni ze swastyką”.

W trakcie bardzo ciekawej dyskusji autor zdradził sekret ja to się stało, że został pisarzem.

Informacja dodatkowa dla miłośników i nie tylko czytelnictwa: Pani bibliotekarka przygotowuje wyśmienite poczęstunki w postaci własnoręcznych wypieków. Jeśli ktoś się pofatyguje na następne spotkanie z książką, na pewno tego nie pożałuje.

źródło: SPI www.stargard.com.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Międzyzdroje 1 linia
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia