Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-18 odsłon: 281        
Stargardzki Policjant na IV Mistrzostwach Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
fot. Policja Stargard
Sierż. Adam Rodzoch z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stargardzkiej komendy w minioną sobotę w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu uczestniczył w IV Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie z niemal trzyletnim stażem służby, uczestniczył 14 października br. w IV Mistrzostwach Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Były to dla niego kolejne już tego typu zawody, na których uprzednio stawał na podium i drugie zawody mundurowe. Tym razem w zmaganiach najsilniejszych żołnierzy i funkcjonariuszy wzięło udział 144 zawodników i zawodniczek, a stargardzki policjant w kategorii Junior zajął 4 miejsce, tym samym bijąc swój życiowy rekord 150 kg.

Tego typu zawody są doskonałą okazją do popularyzacji i upowszechniania aktywności ruchowej jako formy zdrowego stylu życia i spędzania czasu wolnego, a także integracji mundurowych środowisk sportowych.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dom w Ińsku
 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia