Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-10-08 odsłon: 85        
Stracili prawa jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 50 km/h
fot. asp. szt Krzysztof Wojsznarowicz
Trzech kierowców w miniony weekend straciło prawo jazdy po tym jak przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca mercedesa, który w obszarze zabudowanym gnał z prędkością 124 km/h.
Policjanci stargardzkiej drogówki na co dzień realizują zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszystkim jego uczestnikom. Jednym z takich zadań jest dokonywanie pomiaru prędkości celem wyeliminowania z ruchu tych kierujących, którzy łamią przepisy dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości.

Pierwszym takim zatrzymanym był kierowca mercedesa, który na ul. Podleśnej w Stargardzie poruszał się z prędkością 124 km/h.

Drugim była 33 letnia kierująca oplem. Na ul. Most Kamienny jechała z prędkością 101 km/h.

Trzecim natomiast okazał się 37 latek kierowca BMW, którego pomiar wskazał 106 km/h.

Cała trójka oprócz wysokiego mandatu straciła swoje prawa jazdy, a także otrzymała punkty karne. Prędkość jest czynnikiem dominującym pod względem zaistnienia zdarzeń drogowych. Im prędkość jest wyższa tym trudniej jest zapanować nad pojazdem. Stąd też zdecydowane działania mające na celu eliminowanie z dróg kierowców, którzy jadąc stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa dla siebie a także innych.


źródło: asp. szt Krzysztof WojsznarowiczKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia