Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-05 odsłon: 633        
Towarowa zamknięta dla pojazdów i pieszych
fot. www.stargard.pl
Firma Strabag wykonująca Zintegrowane Centrum Przesiadkowe (ZCP) zamknie od 9 października ulicę Towarową zarówno dla ruchu pieszego jak i kołowego.

Firma Strabag wykonująca Zintegrowane Centrum Przesiadkowe (ZCP) zamknie od 9 października ulicę Towarową zarówno dla ruchu pieszego jak i kołowego.

Strabag zamyka odcinek od ulicy Szczecińskiej do budynku Towarowa 13, czyli dawnego Luxpolu.
– Zamkniecie drogi ma charakter długotrwały – mówi Marcin Denisiuk z Wydziału Inżyniera Miasta.

- Początkowe prace będą polegały na budowie instalacji podziemnych, wykonaniu nowej jezdni i chodników. Z uwagi na głębokość wykopów ruch pieszych i pojazdów będzie zamknięty – mówi Przemysław Gardas z Pracowni Projektowej „ProKon”.

W etapie pierwszym Strabag będzie prowadził prace na odcinku ul. Towarowej ze zjazdem na teren byłego Luxpolu, obecnie hurtowni. Na czas prac kanalizacyjnych oraz układania masy obszar będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Dojazd do hurtowni możliwy jest od ul. Mazurskiej (po drugiej stronie hurtowni). W tym samym etapie (teren zaznaczony czerwona kratką w załączniku MAPA ROBÓT) będą wykonywane roboty brukarskie (krawężniki, chodniki).

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2017-10-08 12:15:55
A ja bym zamkną całkowicie dojazd do Urzędu Miasta i Starostwa, bo tam powinna być przebudowa cwaniaków i tych co zle rządzą w Stargardzie i aby przenieśli sie do jakiegokolwiek parku na ławeczki, ale aby nie dojeżdzali pojazdami a tylko na kamasz.
Oceń post: +1 / -1


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Insko dzialka budowlana
 
TRAPERY MĘSKIE

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia